Doładuj swoje konto VIPMapa domów

Autor Wątek: Postacie które znamy.  (Przeczytany 4145 razy)

Offline Malutka

  • Ex-BestPlay Member
  • Spamer
  • *
  • Wiadomości: 1996
  • Płeć: Kobieta
    • PyChaGTA
  • Nick w grze: Malutka
Postacie które znamy.
« dnia: Kwiecień 08, 2014, 19:32:10 »
Postacie z Bestplay


1. Predator (/zs 1)

Fikcyjny obcy znany z serii filmów Predator oraz Obcy kontra Predator.
Jest kosmicznym myśliwym obdarzonym wielkim instynktem łowieckim, dla którego walka, polowania oraz zbieranie trofeów stanowią sens egzystencji.2. Max Payne (/zs 2)

Bohater serii gier komputerowych o tej samej nazwie, którego twórcą jest Sam Lake.
Max to były policjant z Nowego Jorku, który prowadził śledztwo w sprawie morderstwa jego rodziny. Zostaje później zatrudniony przez ochroniarza z Brazylii.


3. Natasha "Black Widow" Romanov (/zs 9)

Bohaterka z filmu Avengers.
Prawdziwe imię Natalia "Natasha" Alianovna Romanova – postać fikcyjna pojawiająca się w komiksach publikowanych przez Marvel Comics.
Po raz pierwszy ukazuje się w zeszycie "Tales of Suspense" nr 52 (kwiecień 1964). Na początku jest wprowadzona jako sowiecki szpieg, antagonistka superbohatera Iron Mana. Potem uciekła do Stanów Zjednoczonych, stając się agentem S.H.I.E.L.D., fikcyjnej agencji szpiegowskiej, i członkiem zespołu superbohaterów Avengers. Często przedstawiana jako femme fatale,


4. Lara Croft (/zs 10)

Bohaterka gry komputerowej Tomb Raider.
Lady Lara Croft jest hrabiną z jedenastego pokolenia. W wieku dziewięciu lat, przeżyła katastrofę samolotu, która odebrała życie jej matce. Przetrwała samotną, dziesięciodniową przeprawę przez Himalaje, jedno z najbardziej nieprzyjaznych miejsc na świecie.


5. Claire Redfield (/zs 11)

Jest jedną z wielu postaci w serii Resident Evil.
Claire jest motocyklistką oraz członkinią Terra Save była obecna w Raccoon City podczas wybuchu T wirusa i była pierwszorzędną postacią w ruchu Anti-Umbrella.


6. Jill Valentine (/zs 12)

Amerykanka, urodzona w 1974 roku, jedna z głównych postaci kobiecych w serii gier komputerowych Resident Evil.
Kiedy rozpoczyna się akcja serii, Jill jest członkiem S.T.A.R.S. czyli Specjalnej Jednostki Taktyczno-Ratowniczej w mieście Raccon. Jej pierwszą poważną misją związaną z pracą w obrębie tej organizacji było spenetrowanie i zebranie informacji w willi Spencerów.


7. Kevo the Chav (/zs 14)

Bohater gry Killing Floor.
Kevo kocha w sobotnie popołudnia wybierać się do tanich sklepów sportowych i pić napoje energetyczne.


8. Xzbit (/zs 15)

Amerykański raper i prezenter telewizyjny. Były członek trio Strong Arm Steady (do 2006). W grudniu 2009 roku wraz z B-Realem i Young De założył grupę Serial Killaz.


8. Deathstroke (/zs 16)

Fikcyjna postać (złoczyńca, bądź antybohater), znana przede wszystkim z komiksów o przygodach Młodych Tytanów, wydawanych przez DC Comics.


10. Agent 47 (/zs 17)

Główny bohater gier komputerowych z serii Hitman.
Z zawodu płatny zabójca, pracuje pod różnymi pseudonimami. Najbardziej znany to Tobias Rieper.


11. T-800 (/zs 19)

Postać fikcyjna, elektroniczny morderca, znany z filmów Terminator.
Pokryty żywą tkanką, metalowy endoszkielet. Postać grana przez Arnolda Schwarzeneggera.


12. Master Chief (/zs 20)

Fikcyjna postać protagonisty serii Halo stworzonej przez studio Bungie.
Urodzony w 2511 roku w Elysium City na planecie Eridanus II, John-117 został wybrany do programu SPARTAN przez dr Catherine Halsey jako jedno ze 150 dzieci. Podczas szkolenia wyróżniał się umiejętnościami przywódczymi i dużym szczęściem.


13. RoboCop (/zs 21)

Bohater filmu pod tym samym tytułem.
Alex Murphy, kochający mąż, ojciec oraz dobry glina, zostaje śmiertelnie ranny. Dzięki korporacji OmniCorp dostaje drugie życie i zadanie: ma strzec prawa jako policjant-cyborg.


14. Altair Ibn-La'Ahad (/zs 23)

Jeden z bohaterów gry Assassin's Creed.
Syryjczyk i członek zakonu asasynów. Stał na czele bractwa od 1191 do 1257 roku. Jest przodkiem Desmonda Milesa. Dzięki Rajskiemu Jabłku zmodernizował zakon i dokonał wielu odkryć.


15. Rick Grimes (/zs 24)

Jest głównym bohaterem serialu The Walking Dead.
Jest dawnym funkcjonariuszem policji oddziału szeryfa King County, który został postrzelony podczas pełnienia obowiązków i zapadł w śpiączkę, by później obudzić się w środku apokalipsy zombie.


16. Policjant Kombinatu (/zs 26) VIP

Postać z gry Half-Life 2.
Policjanci są zwykli ochotnicy, którzy "dobrowolnie" dołączyły do Kombinatu, prosząc o więcej przywilejów, takich jak dodatkowe jedzenie, lepsze warunki życia, wzrost władzy i statusu. Są sterowani przez kombinat.


17. GhostFace (/zs 27) VIP

Fikcyjny bohater, morderca i główny antagonista horrorów z serii Krzyk. Jedna z ikon współczesnego horroru.
Ghostface często dzwoni do swoich ofiar zadając im pytanie: What is your favorite scary movie?. Terroryzuje je oraz wikła w grę, polegającą na odpowiadaniu na zadawane przez niego pytania odnoszące się do popularnych filmów grozy.


18. Alex Mercer (/zs 29) VIP

Bohater z gry Prototype.
Alex jest obdarzony nadludzką szybkością, siłą i zwinnością, a poza tym umiejętnością dowolnego zmieniania kształtu swojego ciała i wchłaniania wrogów przyjmując ich wygląd i wspomnienia.


19. Charger (/zs 30) VIP

Jeden ze specjalnych zarażonych z gry Left 4 dead 2.
Charger jest bardzo silnym stworem, potrafi przygwoździć ofiarę zmutowaną ręką.


20. AJ Lee (/zs 31) VIP

Amerykańska wrestlerka. Występuje w WWE, gdzie jest częścią rosteru SmackDown.
W 2010 roku, uczestniczyła w trzecim sezonie NXT gdzie jej pseudonim został skrócony do AJ.
Podczas gali Payback 2013 pokonała swoją przyjaciółkę Kaitlyn i została po raz pierwszy Divas Championship.


21. Lamar Davis (/zs 32) VIP

Jeden z bohaterów Grand Theft Auto V.
Lamar jest najlepszym przyjacielem Franklina. Został opisany przez Rockstar Games jako zabawny i szalony, w przeciwieństwie do swojego kolegi. Mieszka w Chamberlain Hills oraz angażuje się w sprawy tamtejszego gangu. Pracuje z Franklinem jako komornik.


22. Merle Dixon (/zs 33) VIP

Bohater z serialu The Walking Dead.
Jest starszym bratem Daryla Dixona i ocalałym z apokalipsy zombie. Od samego początku jego zachowanie jest agresywne i rasistowskie.


23. Sam "Serious" Stone (/zs 34) VIP

Bohater gry Serious Sam.
Sam "Serious" Stone to weteran sił specjalnych który został wysłany w przeszłość do Egiptu dzięki obcej technologii z planety Sirius, by stawić czoła złemu władcy Mentalowi zanim ten zniszczy planetę Ziemię.


24. Hugh Hefner (/zs 35) VIP

Hugh Marston "Hef" Hefner – amerykański dziennikarz, wydawca, szef Playboy Enterprises, Inc., założyciel słynnego na całym świecie magazynu Playboy.


25. John "Soap" MacTavish (/zs 36) VIP

Szkocki żołnierz, główny bohater Call of Duty MW ... Wystąpił jako postać grywalna w sporej części misji SASu w Call of Duty 4.


26. Jack Shepard (/zs 37) VIP

Jeden z bohaterów serialu Zagubieni. Gra go Matthew Fox.
Jack Shephard jest neurochirurgiem specjalizującym się we wszystkim, co związane z kręgosłupem, tak jak i jego ojciec, Christian. Inteligentny, sprawiedliwy, uczciwy, a zarazem naiwny, impulsywny i trochę jakby z klapkami na oczach. To idealny bohater literacki, jakby wskrzeszony z kart jakiejś powieści; Jack Shephard to postać 'większa niż życie', to człowiek, który idzie przed siebie z jasno wyznaczonym celem - pomagać innym za wszelką cenę, nie rozglądając się na boki.


27. Louis (/zs 43) VIP

Jeden z bohaterów Left4dead! W kostiumie z wersji beta gry.


28. Bill (/zs 44) VIP

(Właściwie William ,,Bill" Overbeck) jest weteranem z Wietnamu, który walczył w amerykańskiej armii. Jest on najstarszy z grupy. Nosi oliwkowy beret wojskowy, kurtkę z białą koszulą, ciemne szaro - brązowe spodnie i buty w kolorze zielonym.


« Ostatnia zmiana: Czerwiec 08, 2014, 18:14:16 wysłana przez Malutka »