Doładuj swoje konto VIPMapa domów

Autor Wątek: Poradnik do BestPlay część 3 czyli Delorean oraz Mercedes,Magazyn,Domy i Gangi!  (Przeczytany 6821 razy)

Offline QuarK

• Senior
  • Nick w grze: QuarK

Witam
Dziś przedstawię wam już trzecią część poradnika do BestPlay'a!

Delorean oraz Mercedes

1.DeLorean

Delorean pojazd na BestPlay zaciągnięty z filmu Back to the Future. Originalnie  pojazd Dr. Emmett'a.
W grze możemy nim jeździć jak i latać- za pomocą klawisza "2" na klawiaturze zwykłej, warto zwrócić uwagę ,iż pojazdu nie da się zapisać pod dom.
2.Mercedes-Pozdrowienia dla gracza Karczu

Mercedes podobnie jak Delorean jest pojazdem unikalnym którego zwykły gracz nie może zespawnować, jak wyżej nie da się zapisać pod dom.
Magazyn

Magazyn jest to nowa atrakcja na BestPlay'u choć właściwie nie jest atrakcją-służy do zbierania broni.
Po wzięciu broni mamy ją aż do śmierci!
1.Magazyn od środka

2.Magazyn od środka(część z brońmi)

Jest dildo niektórym graczom się przyda.

Domy

Powyżej ikonka wolnego domu. Domy na serwerze służą do spawnu,miejsca odpoczynku i zapisywania pojazdu-który się własnoręcznie z tuningowało. 
Domy wolne mają ikonkę zieloną, zaś zajęte niebieską wraz z nickiem nad ikonką. Za domki oczywiście płacimy określoną liczę respektu dziennie.
Mapa domów-http://panel.bestplay.pl/domy

Gangi

Na serwerze istnieją również gangi-obecny limit to 10. Każdy z gangów ma inne wymogi, własne forum, prywatny czat w grze pod klawiszem # oraz kolor nicku.
Gangi posiadają również własne bazy(zdjęcie jednego z nich wyżej) bazy mogą mieć inne interiory(wnętrza-niżej pokazane przykłady) oraz umeblowanie.
1.Przykłady interiorów baz gangu.

Dziękuje za przeczytanie części 3 mojego poradnika-resztę znajdziecie w tym dziele. Podziękowania dla Kokos'a który choć mało w tej części to pomógł, dla Mesjah'a oraz największe dla Eweliny(inaczej znanej jako Ewka).Poradnik robiłem ok. 1h.
Autor: Quark
Pomocnik:Ewelina(/Ewka),Mesjah,Kokos
Serwer: Best Play

Offline Grand I Wspaniały

• Stały
  • Nick w grze: Różnie, najczęściej Grand.
Doprawdy zacne poradniki robisz.
Smash the beetles! Smash them!

Offline Ewka

• Nowy
  • *
  • Nick w grze: BP.Ewelina|SHC|
Nieźle Ci to wyszło.
A co do podziękowań, to nie ma za co ;D

Offline P.

• Nowy
  • *
  • Nick w grze: PortoKall
Mi osobiście bardzo się podoba ten poradnik bardzo mi pomógł  :)

Offline Gorilla

• Junior
  • **
    • www.bestplay.pl
  • Nick w grze: Gorilla
Wow xD

Offline VonieS

• Senior
    • Dark Angels
  • Nick w grze: Patrz w Opisz :D
Wow ZIEMNiaK się na palił