Doładuj swoje konto VIPMapa domów

Autor Wątek: Podmianki by Jujek  (Przeczytany 4181 razy)

Offline Jujek

• Senior
  • Nick w grze: Patrz na pasek =>
Podmianki by Jujek
« dnia: Październik 30, 2012, 00:20:24 »
Witajcie

Chcę Wam przedstawić podmianki do MTA/GTA których ja używam. Jest ich mało, ale wystarczająco ^^

Paczka zawiera:
  • Pojazdy
  • Bronie
  • Skiny
  • Fajny spadochron^^
  • Realistyczne efekty dźwięków i wybuchów
  • streamfix czyli pomocnik w ładowaniu tekstur^^
WIĘKSZOŚĆ TYCH SKINÓW JEST Z PACZEK PY$KI!
PS: Py$ka dzięki za te skiny ^^

Jak zainstalować skiny?
Alcisem najprościej
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=hGTRssXS5NE" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=hGTRssXS5NE</a>

ID podmienionych skinów (/ss [id] ):
  • 23
  • 68
  • 191
  • 192
  • 194
  • 266
  • 267
  • 287
  • 292

FOLDERY "Efekty dźwięków i wybuchów" oraz pliki z folderu"streamfix" NALEŻY PODMIENIĆ W FOLDERZE Z ZAPISANYM GTA SA ( u mnie to by było tak: D:\G R Y\GTA San Andreas) ZANIM JEDNAK PODMIENICIE TE FOLDERY RADZĘ ZROBIĆ KOPIE ZAPASOWE PODMIENIANYCH FOLDERÓW/ PLIKÓW!

WAŻNE: NIE INSTALUJCIE WSZYSTKICH SKINÓW NA RAZ! Instalujcie np. skiny a-d, e-h itd...

Gdyby jakimś cudem skiny by wam nie działały, coś by crashowało itp. wrzucam wam link do czystego pliku gta.3 (w podobnej sytuacji wystarczy podmienić ten plik gta.3 za stary w folderze z GTA SA [u mnie to jest tak:D:\G R Y\GTA San Andreas\models] )

Mam nadzieję że Wam się spodoba ^^

Jakbyście mieli jakiś problem to piszcie w komentarzach ^^

Pozdrawiam

Offline Malutka

• Ex-BestPlay Member
  • Spamer
  • *
    • PyChaGTA
  • Nick w grze: Malutka
Odp: Podmianki by Jujek
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 30, 2012, 05:41:59 »
yy..lol...wszystko małpować ode mnie musisz, począwszy od zdjęcia aż po skin pack z tymi samymi skinami co ja;p tyle że mniej...dobry pomysł dla tych co mają internet na klocki (poniżej 1GB ramu, Grafika 250mb lub mniej oraz procesor o taktowaniu 1 Ghz lub mniej:P) Innym polecam Realistyczny SKin Pack w którym zawarte są te skiny oraz więcej, i realistyczny weapon pack xD

Offline Jujek

• Senior
  • Nick w grze: Patrz na pasek =>
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 30, 2012, 17:07:45 »
yy..lol...wszystko małpować ode mnie musisz, począwszy od zdjęcia aż po skin pack z tymi samymi skinami co ja;p tyle że mniej...dobry pomysł dla tych co mają internet na klocki (poniżej 1GB ramu, Grafika 250mb lub mniej oraz procesor o taktowaniu 1 Ghz lub mniej:P) Innym polecam Realistyczny SKin Pack w którym zawarte są te skiny oraz więcej, i realistyczny weapon pack xD

Po 1:
-nie małpuje od ciebie, tak się składa że branie są z mojego weapon packa. a poza tym jakoś nie widzę tu żadnego zdjęcia o.O
Po 2:
-prawda, jest to wersja skinów dla tych co mają "kompa na wyngiel" taki jak mój i im twoje wszystkie skiny nie działają/ lagują grę
Po 3:
- oczywiście musiałaś zrobić własną reklamę nie?

Offline Grand I Wspaniały

• Stały
  • Nick w grze: Różnie, najczęściej Grand.
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 31, 2012, 14:04:59 »
A ja na marchewkę w płynie.
Smash the beetles! Smash them!