Doładuj swoje konto VIPMapa domów

Autor Wątek: Jak używać stereo (v.2)  (Przeczytany 430 razy)

Offline Assassyn05

• Junior
  • **
    • Steam
  • Nick w grze: |BP|Assassyn"
Jak używać stereo (v.2)
« dnia: Listopad 23, 2018, 20:22:03 »
Witam, pokaże wam jak używać stereo na BestPlay'u ponieważ zmienił się bardzo, jest już jeden poradnik jak go używać ale iż, że jest nowe stereo postanowiłem dać nowy poradnik jak obsługiwać się dzisiejszym stereo.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
- Pierwsza opcja używania stereo:
Wystarczy, że wpiszesz komendę /stereo stations po czym wyskoczą ci kanały na których możesz słuchać muzyki, np. RMF MAXXX, Eska TV itd.
"Ale co zrobić żeby mi działało?" Proste, wystarczy że wpiszesz /stereo <Nazwa kanału>

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
- Druga opcja używania stereo (konwertowanie własnej muzyki z youtube):

- Pierwszy krok:

Zaznaczamy link.

- Drugi krok:

Klikamy *Prawy przycisk myszy* i wciskamy "Kopiuj", lub Ctrl+C (aby skopiować od razu po zaznaczeniu).

- Trzeci krok:

Wchodzimy na stronę "http://ytmp3.cc/" potem w białe pole wklejamy link który przedtem skopiowaliśmy, klikamy *Prawy przycisk myszy* i "Wklej" lub Ctrl+V (aby od razu wkleić link), a następnie klikamy "Convert".

- Czwarty krok:

Następnie klikamy na "Download" *Prawy przycisk myszy* po czym wyciskamy "Kopiuj adres linku (lub w przypadku Firefoxa, Kopiuj adres odnośnika)".

- Piąty krok (0statni):

Wchodzimy do MTA, włączamy serwer, otwieramy konsolę (klawisz ~) i następnie w konsole wklejamy skonwertowany link (Ctrl+V).

Dziękuje i powodzenia, myślę, że ten nowszy poradnik pomoże nowym graczom.
« Ostatnia zmiana: Listopad 24, 2018, 10:45:47 wysłana przez Assassyn05 »